Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

РЄ: в українських судах домінують прокурори

0 19

Комісар Ради Європи з прав людини Томас Хаммарберг відзначає відсутність балансу участі в судових процесах захисту і звинувачення в країнах колишнього СРСР. Про це він сказав на прес-конференції.

“Що більше всього вражає, це те, як багато необхідно часу, щоб змінити глибоко укорінену роль прокурорів, які дуже домінують. Немає балансу між захистом і прокурором”, – сказав він.

Комісар висловив думку, що велику кількість ув’язнених, зокрема людей, що перебувають в досудовому ув’язненні, позбавляють свободи саме через надмірну роль прокурора в судовому процесі.

Крім того, Хаммарберг повідомив, що за наслідками візиту до України він підготує звіт з дотримання прав людини в Україні, яка буде представлена Раді Європи і українській владі.

Комісар висловив надію, що українська і влада врахує ці рекомендації і конструктивно підійде до їх ухвалення.

Хаммарберг перебуває в Україні для зустрічей з представниками влади з 19 по 26 листопада.

Залиште коментар