Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

РФ Росії схвалила поправки до Конституції про зміну терміну повноважень президента і Держдуми.

0 11

Рада Федерації схвалила поправки до Конституції РФ про зміну терміну повноважень президента і Держдуми. Зміни ініційовані президентом РФ Дмитром Медведєвим. Згідно з ними, ч.1 ст.81 Конституції РФ звучатиме таким чином: “Президент Російської Федерації обирається терміном на шість років громадянами Російської Федерації на основі загального рівного і прямого виборчого права при таємному голосуванні”. У даний час глава держави обирається на чотири роки. Ще одна поправка в ч.1 ст.96 стосується повноважень Держдуми, термін яких збільшується з чотирьох до п’яти років.

Поправки набувають чинності з дня їхньої офіційної публікації після схвалення органами законодавчої влади не менше ніж двох третин суб’єктів Російської Федерації. Особливо оговорюється, що поправка буде застосована тільки відносно президента РФ і Держдуми, які обрані після набуття чинності цього закону.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар