Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Результати тижня: 22 кримінальні справи в бюджетній сфері

0 17

Упродовж останнього тижня за наслідками здійснення правозахисної діяльності в бюджетній сфері прокурорами порушено 22 кримінальні справи, задоволено 9 протестів, внесено 68 приписів та подань, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 48 посадових осіб, відшкодовано до бюджету майже 2,5 млн грн.

Загалом, за наслідками перевірок, проведених упродовж поточного року, у бюджетній сфері порушено 1170 кримінальних справ, внесено 3381 припис і подання, задоволено 1238 протестів. За документами прокурорського реагування понад 3,9 тис. посадових осіб притягнуто до відповідальності, 582 з яких – працівники контролюючих органів. До бюджету відшкодовано понад 158,8 млн грн.

За минулий тиждень прокурорами пред’явлено позовів на захист інтересів держави у бюджетній сфері на 6,2 млн грн. Сума, на яку задоволено позови, становить 24 млн грн. Реально надійшло до бюджету з урахуванням добровільного відшкодування понад 475 тис. грн.

Як повідомлялося раніше, усього в поточному році прокурорами пред’явлено позови у даній сфері на 1,3 млрд грн. Сума, на яку задоволено позови прокурорів про стягнення до бюджету, становить 707 млн грн. Реально надійшло до бюджету, з урахуванням добровільного відшкодування, 353 млн грн. У провадженні судів перебуває майже 5 тис. справ за позовами прокурорів з цих питань на загальну суму близько 1,4 млрд грн.

Прокурорами здійснено вступ у справи даної категорії на загальну суму 2,8 млрд грн. Ініційовано перегляд 248 судових рішень у цій сфері на 1,4 млрд грн, судами розглянуто та задоволено 51 скаргу прокурорів на загальну суму 141 млн грн.

Теги:

ГПУ, порушення в бюджетній сфері, кримінальна справа

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар