Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Резонансні судові справи

0 8

9 червня о 10:30 Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду розгляне справу № 504/2797/16-а, у якій Приватне підприємство «Союз» оскаржило рішення Крижанівської сільської ради Комінтернівського (Лиманського) району Одеської області про затвердження генеральних планів сіл Крижанівка та Ліски. На переконання позивача, під час ухвалення рішення відповідач не дотримався процедури їх прийняття, зокрема порядку доведення до фізичних та юридичних осіб інформації про розроблення генплану, а також рішення органу місцевого самоврядування прийнято без урахування його (позивача) приватних інтересів щодо володіння та користування ділянками на цій території.

На 9:30 10 червня КАС ВС призначив засідання у справі № 851/25/19 за позовом Кобеляцької районної державної адміністрації Полтавської області про примусове відчуження частини земельної ділянки, яка належить громадянинові, з мотивів суспільної необхідності, а саме – для будівництва автомобільної дороги загального користування державного значення.

9 червня Касаційний кримінальний суд у складі ВС розгляне скаргу захисника засудженого до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, який у грудні 2016 року в м. Києві, щоб заволодіти чужим майном, напав на двох осіб, застосувавши насильство, небезпечне для їхнього життя та здоров’я. Цим особам були завдані тілесні ушкодження середньої тяжкості та тяжкі тілесні ушкодження. (Справа № 753/3831/17, провадження № 51-1390км19)

10 червня ККС ВС розгляне касаційні скарги в інтересах засудженої до пʼяти років позбавлення волі (з конфіскацією майна, окрім квартири), яку обвинувачували в тому, що вона, обіймаючи посаду начальника Держлікслужби у Чернівецькій області, у вересні 2018 року отримала неправомірну вигоду в розмірі 2400 доларів США за те, щоб не включати одне з підприємств до плану перевірок на 2019 рік з питань додержання ліцензійних умов провадження господарської діяльності. Крім того, особа була позбавлена п’ятого рангу державного службовця, а також права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків в органах державної влади строком на три роки. (Справа № 725/1199/19, провадження № 51-5720км19)

Залиште коментар