Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Резонансні справи, які можуть бути цікавими для правників, ЗМІ та громадськості

0 1

28 липня 2020 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду розгляне в порядку письмового провадження справу № 804/746/18 за позовом товариства до Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області, в якому позивач просить, зокрема, визнати протиправними дії відповідача щодо проведення позапланової перевірки товариства, а також визнати протиправними та скасувати приписи. На обґрунтування позову зазначено, що наказ про проведення позапланової перевірки був прийнятий із порушенням вимог статей 58 Закону України «Про звернення громадян»ст. 3 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

29 липня о 16:00 КАС ВС розгляне справу № 826/15079/17 за позовом ТОВ «Резиденція Ботанічний Сад», яке оскаржує рішення Головного інспектора будівельного нагляду відділу нагляду за діяльністю уповноваженого органу з питань архітектури та містобудування Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у м. Києві про скасування дії Містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на вул. Тимірязєвській. Позивач також просить визнати незаконним та скасувати наказ столичного Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю КМДА, що ґрунтується на цьому рішенні.

30 липня о 15:00 КАС ВС розгляне справу № 901/56/20 за позовом до Президента України, в якому позивач оскаржує Указ Президента України від 11 вересня 2019 року № 680/2019  «Про скасування деяких указів Президента України» в частині, яка стосується присвоєння позивачеві дипломатичного рангу Надзвичайного і Повноважного Посла.

Залиште коментар