Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Реорганізація митниць

0 24

З 1 жовтня 2008 року буде ліквідовано Керченську і Кучурганську митниці і митний пост «Білгород-Дністровський» Південної митниці. Про це повідомили в прес-службі Державної митної служби України.

Також відповідно до наказу Держмитслужби створено Дністровську митницю, яка розташовуватиметься в місті Білгород-Дністровському.

Зазначені заходи реорганізацій потягли за собою зміну зон діяльності окремих митниць.

Отже, зоною діяльності Дністровської митниці визначені Білгород-Дністровський, Роздільнянський, Беляєвський (окрім м. Теплодара і залізничної станції «Усатово») райони Одеської області.

З 1 жовтня до зони діяльності Кримської митниці буде віднесена Автономна Республіка Крим; зоною діяльності Південної митниці будуть визначені міста Одеса, Іллічівськ, Теплодар, Південний, Березовський, Івановський, Комінтернівський, Миколаївський, Овідіопольський райони Одеської області, залізнична станція «Усатово» (Беляєвський район), а зоною діяльності Ягорлицької митниці — Ананьївський, Балтський, Великомихайлівський, Кодимський, Котовський, Красноокнянський, Любашівський, Савранський, Фрунзівський і Ширяєвський райони Одеської області.

У прес-службі відзначають, що такі структурні зміни були здійснені Держмитслужбою з метою забезпечення раціонального використання кадрового потенціалу і матеріально-фінансових ресурсів.

Залиште коментар