Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ренат Кузьмін написав книгу

0 22

Кузьмін анонсував вихід монографії, в якій він розповідає про кримінальні справи опозиційних політиків та екс-президента Кучми.

Перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін анонсував вихід монографії, яка претендує на роль кримінально-політичного блокбастера року.

Робота називається “Про використання політичного тиску у кримінальному судочинстві. Маніпуляція громадською думкою як засіб уникнути кримінальної відповідальності”.

Зміст роботи, підготовленої на базі національної академії внутрішніх справ України, приверне увагу широкої читацької аудиторії: автор детально препарує гучні кримінальні справи Юлії Тимошенко, Павла Лазаренка, Леоніда Кучми, Юрія Луценка, Георгія Філіпчука. Нагадаємо, куратором розслідування цих справ Кузьмін був протягом декількох років.

Кузьмін заявляє, що ані Тимошенко, ані Луценко не зазнали політичних репресій, оскільки притягалися до відповідальності за звичайні кримінальні злочини.

Офіційно в Україні монографію буде представлено на науковій конференції у Харківській нацюракадемії 10 жовтня. Але не виключено, що першими з нею познайомляться за кордоном — інтерес до роботи виявили відразу кілька німецьких видавництв, переговори з якими і стали приводом для приватної поїздки Кузьміна до Берліна.

Залиште коментар