Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ремонти ГПУ коштували бюджету 369 мільйонів

0 43

Ремонт приміщень Генпрокуратури за останні три роки обійшовся держбюджету у 369,5 мільйонів гривень. Про це йдеться у відповіді відомства на запит “Української правди”.

Так, лише ремонт з прибудовою приміщення Генпрокуратури на вулиці Різницький коштував бюджету 270,6 мільйонів гривень.

Так, у 2011 на проект і початок будівництва було виділено 98,9 мільйонів. У 2012 відомство отримало ще 136,8 і 29,8 мільйони гривень. На завершальний етап робіт у 2013 році виділено 4,9 мільйонів.

Крім того, 26 грудня 2012 року розпорядженням кабміну ГПУ виділено нові приміщення, що знаходяться по вулиці Московській, 8. Ремонт нових приміщень обійдеться державному бюджету у 88,9 мільйонів гривень.

На поточні ремонти приміщень ГПУ минулого року коштів не виділялося, а у 2013 році передбачено виділення 10 мільйонів.

“Питання додаткових приміщень набуло актуальності багато років тому і за браком коштів на будівельні роботи вирішувалося шляхом розміщення окремих управлінь та відділів в орендованих приміщеннях, розташованих у різних районах Києва…”, – сказано у відповіді ГПУ на запит.

“Крім того, багато років не проводилася модернізація та заміна застарілих комунікацій водопостачання, електроживлення, трансформаторної підстанції тощо в районі вулиць Різницької і Гусовського, що є загрозою руйнування адмінбудівель Генпрокуратури та прилеглих житлових будинків”, – зазначено в документі.

Залиште коментар