Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рекордний штраф через недобросовісну рекламу

0 21

Київський апеляційний адміністративний суд 6 червня затвердив рішення про виплату підприємством «Дарниця» накладеного Державною інспекцією з питань захисту прав споживачів штрафу у розмірі 16 млн грн за недобросовісну рекламу, пише Forbes.ua.

Невдоволення Держспоживінспекції викликав 30-секундний рекламний ролик препарату Мірамістин знятий студією Gulliverfilm. “У рекламному ролику використовувалося словосполучення «Діє навіть на вірус імунодефіциту людини,” » пояснює Андрій Бузина, юрист юридичної компанії «Правова допомога», який представляв інтереси відомства в суді. За його словами, реклама обурила Асоціацію ЛЖВ (Мережа людей, які живуть з ВІЛ), яка і звернулася за проведенням експертизи рекламного відео в Раду захисту прав та безпеки пацієнтів. Висновки ради були направлені до Держспоживінспекції.

 

Теги:

медичне право

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар