Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рекордну пенсію в 130 тис. грн отримує колишній голова Нацбанку

0 38

В Україні держслужбовці та народні депутати отримують пенсії, які досягають 130 тисяч.

“На 9 тисяч гривень пенсії прожити можна. Скромно, але можна”, – прокоментував ініціативу уряду обмежити максимальний розмір пенсії 12 прожитковими мінімумами депутат від БЮТ Володимир Яворівський.

Як повідомив голова правління державного Пенсійного фонду Борис Зайчук, 107 тисяч колишніх держслужбовців в середньому отримують пенсію розміром 5,6 тисяч гривень. Приблизно 3 тисячам з них держава виплачує понад 10 тисяч гривень, а шістьом – понад 20 тисяч. Серед них льотчик-випробувач, Герої України та чорнобилець.

Близько 1 тисяча колишніх нардепів отримують приблизно 15 тисяч гривень. Трохи більше – 18 тисяч – отримує екс-президент Леонід Кравчук. Як зазначив колишній член Кабміну Юлії Тимошенко, який не побажав називати своє ім’я, максимальна пенсія, яку отримує один з депутатів Верховної ради, становить 25 тисяч гривень.

Рекордсменом з пенсій залишається Національний банк. Зарплата Олега Дащенка, колишнього виконавчого директора з питань готівково-грошового обігу НБУ, становила близько 70 тисяч гривень, тобто його пенсія становить приблизно 50 тисяч.

Керівники силових структур також отримують чималеньку пенсію. Наприклад, ще в 2005 році тодішній голова МВС Микола Білоконь нарахував собі 14 тисяч гривень на місяць.

Між тим, як повідомлялося раніше, близько 8,5 мільйона з 13,7 мільйона українських пенсіонерів отримують до 1 тисячі гривень на місяць.

Нагадаємо, що перед Новим роком Кабмін підготував законопроект, що обмежує максимальний розмір пенсій 12-ма мінімальними пенсіями – на сьогодні 8808 гривень.

Теги:

пенсії

Залиште коментар