Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рекомендації від адвоката

0 20

2 лютого 2013 року відбулось перше заняття Авторського майстер-класу Ярослава Зейкана в рамках Постійно-діючого семінару Асоціації адвокатів України.

На першому семінарі Ярослав Павлович торкнувся важливих аспектів консультування клієнтів, поділився з учасниками практичними рекомендаціями щодо поведінки адвоката та клієнта у правоохоронних органах,  які сприяють вирішенню питань на користь клієнта, дотриманню норм закону на певних етапах кримінального процесу.

У зустрічі взяли участь адвокати відомих адвокатських  та юридичних компаній, зокрема: «Юридичні традиції», «Дмитрієва та партнери», «Шевчук та партнери», «Нацина Рачук», «Столичний адвокат», члени Клубу майбутніх адвокатів ААУ.

Наступне заняття Ярослав Зейкан проведе на тему «Адвокат на досудовому слідстві. Участь адвоката у слідчих діях», яке відбудеться 9 лютого 2013 року. Зареєструватися на цю зустріч можна по телефону тел.: +3 8 067 239 86 90 або на сайті http://uaa.org.ua/postiyno-diyuchiy-seminar/

 

Теги:

адвокат, Зейкан Ярослав

Залиште коментар