Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Реєстрація авто за принципом “єдиного вікна”

0 22

З 20 червня власники транспортних засобів незалежно від місця їх реєстрації та проживання зможуть зареєструвати свій транспортний засіб у реєстраційно-екзаменаційних відділах ДАІ столиці. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Таким чином, громадяни мають змогу отримувати послуги за принципом “єдиного вікна”. Ця, без сумніву, зручна послуга  поки що організована у двох відділах РЕР ДАІ №12 та 13.

Крім того, організована робота по заміні посвідчення водія за таким же принципом, незалежно від місця проживання громадян України.

А до 1 серпня нинішнього року для зручності громадян нашої держави робота за принципом “єдиного вікна” буде організована робота у всіх інших без винятку відділах  реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ міста Києва.

Теги:

ДАІ, реєстрація транспортного засобу, транспортний засіб

Джерело:

УНН

Залиште коментар