Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Реєстрація ЗМІ поштою

0 16

З 11 серпня 2014 року Укрпошта спільно з Державною реєстраційною службою України пропонуватимуть споживачам скористатись послугою з державної реєстрації засобу масової інформації у відділеннях поштового зв’язку. Послугу впроваджено в рамках укладеного Укрпоштою з Укрдержреєстром Меморандуму про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг.

Відтепер, окрім послуг у сфері соціального та пенсійного забезпечення, державною реєстрацією юридичних та фізичних осіб, прав на нерухоме майно, а також отримання дозвільних документів на автомобільні перевезення, через Укрпошту можна також зареєструвати засіб масової інформації із загальнодержавною, регіональною та/або зарубіжною сферою розповсюдження.

Заповнивши заяву та сформувавши потрібний пакет документів, клієнт може безпосередньо у відділенні Укрпошти відправити його на адресу Державної реєстраційної служби, після чого власноруч отримати результат — свідоцтво про державну реєстрацію засобу масової інформації. Укрпошта не бере грошей за надання послуги. Плата стягується лише за пересилання заяви з пакетом документів на адресу Укрдержреєстру, що оформляється відправленням з оголошеною цінністю згідно з діючими тарифами підприємства.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар