Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Реєстр виборців продавали за півмільйона

0 21

Викрита й припинена протиправна діяльність злочинної групи, члени якої незаконно збували конфіденційні бази даних державних органів.

28 листопада працівники СБУ  у ході спецоперації  “на гарячому” затримали двох представників однієї з консалтингових компаній столиці, які намагалися збути  «Державний реєстр виборців» загальнодержавного обсягу, відомості щодо Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України та багато іншої інформації, зокрема і стосовно представників органів державної влади. За диски з інформацією зловмисники хотіли отримати 550 тисяч гривень.

Встановлено, що ділки отримували відомості через власні зв’язки в установах та організаціях столиці.

У ході обшуків, що були проведені СБУ в офісному приміщенні підприємства, вилучили сервер, який використовувався представниками комерційної структури для зберігання та тиражування цих, а також інших баз даних (зокрема база ДАІ, Державної служби статистики, ДПА України, деякі банківські бази, дані установ охорони здоров’я тощо), а також магнітні носії з конфіденційною інформацією.

За інформацією відділу зв’язків з громадськістю СБУ, наразі проводяться експертні дослідження вилучених предметів, за їх результатами буде порушена кримінальна справа за ст. 361-2 КК України (несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом).

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар