Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Реєстр прав на нерухомість надійно захищений

0 48

Реєстр прав на нерухомість максимально захищений від несанкціонованого доступу, запевняють в Укрдержреєстрі, і при роботі з ним безкарно оволодіти чужою квартирою або іншим нерухомим майном неможливо.

Доступ до Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно забезпечується «Держінформюстом», його мають лише державні реєстратори, у тому числі нотаріуси. У розпорядженні Державної реєстраційної служби – винятковий перелік осіб, які здійснюють державну реєстрацію речових прав на нерухомість. Таким чином, здійснення доступу до реєстру особами, які не мають на це відповідних правових підстав, є неможливим.

Реєстр має декілька рівнів захисту, тому жоден нотаріус не може змінити інформацію непомічено – система фіксує, ким і які саме зміни були внесені. Комплексна система захисту інформації реєстру, яка постійно удосконалюється, робить неможливою несанкціоновані дії, а також будь-яке спотворення інформації.

Доступ до реєстру здійснюється за допомогою персоніфікованого сертифікату електронного цифрового підпису, логіна і пароля, які відомі лише особі, яка здійснює реєстрацію.

Джерело:

УДР

Залиште коментар