Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

«Регіони» вирішили шукати правди про прожитковий мінімум в КС

0 19

Народні депутати від Партії регіонів мають намір звернутися до Конституційного Суду з проханням дати оцінку конституційності невідповідності встановленого прожиткового мінімуму реальному. Про це журналістам повідомив народний депутат, перший заступник голови фракції ПР Олександр Єфремов, передають «Українські новини».

«Я думаю, що сьогодні ввечері або завтра вранці ми подамо до Конституційного Суду відповідний запит з приводу невиконання урядом виплати з прожиткового мінімуму», – сказав він.

Відповідне звернення вже готується, і ПР почала збір підписів за нього, відзначив він.

«Рішення Конституційного Суду в даному напрямі раніше було. Ми сподіваємося, що отримаємо позитивне рішення суду з даного питання», – додав Єфремов.

Також Єфремов повідомив, що депутати від фракції БЮТ ігнорують засідання комітету Ради з питань бюджету, через що комітет не може розглянути доопрацьований законопроект ПР про підвищення рівня прожиткового мінімуму, мінімальної зарплати і пенсій.

Нагадаємо, ПР вже декілька днів блокує президію парламенту з вимогою розгляду підвищення рівня прожиткового мінімуму.

Народний депутат від ПР, співголова робочої групи з доопрацювання законопроекту про підвищення прожиткового мінімуму Микола Азаров вважає, що Кабмін зацікавлений в затягуванні роботи щодо погодження підвищення прожиткового мінімуму.

Джерело:

proUA

Залиште коментар