Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Регіонали задумали вибори під новий рік

0 16

У парламентській більшості визначилися з датою повторних виборів народних депутатів у семи мажоритарних округах — голосування відбудеться 22 грудня, що, на думку представників Партії регіонів, дозволить уникнути “провокацій опозиції” напередодні листопадового саміту Україна-ЄС.

Про це, повідомив перший заступник голови фракції Партії регіонів М. Чечетов. “Наша принципова позиція — вибори до семи округах будуть в кінці грудня — 22-го числа”, — заявив депутат. Він уточнив, що цю дату визначили у відповідь на вимогу парламентської опозиції призначити вибори на осінь — вересень або жовтень. “Ми (Партія регіонів – Ред.) хотіли провести вибори в серпні, але в опозиції з цим не погодилися. Вони домагалися перенесення виборів на осінь, щоб напередодні саміту Україна-ЄС за допомогою провокацій зірвати підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом, а потім звинуватити владу у невдачі. Ми їм сказали: ніяких виборів до саміту не буде, вони відбудуться наприкінці грудня “, — констатував М. Чечетов.

Нагадаємо, суперечка щодо дати виборів у проблемних округах почалася ще в листопаді 2012-го, після того як виборча документація була зіпсована й Центрвиборчком не зміг чи не захотів встановити результати голосування в п’яти з них — N94, 132, 194, 197, 223. Пізніше Вищий адміністративний суд позбавив повноважень народних депутатів Павла Балогу (округ N71) та Олександра Домбровського (округ N11) і зобов’язав ЦВК провести перевибори у відповідних округах. 3 липня голова Верховної ради Володимир Рибак заблокував картки для голосування панів Балоги та Домбровського, тим самим остаточно анулювавши їхні депутатські мандати.

Представники опозиції не згодні з датою виборів, запропонованої опонентами. “Я чула про декілька варіантів — це 15 і 22 грудня. Останній варіант нас не влаштовує, це ж практично новорічні свята!” – заявила виданню заступник голови парламентського комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Наталія Новак (УДАР).

Теги:

Регіонали, вибори, голосування, дата

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар