Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Регіонал звинуватив Мінюст у корупції

0 18

Депутат від Партії регіонів Ради Валерій Коновалюк звинуватив Міністерство юстиції в лобіюванні інтересів німецької компанії Muhlbauer у виробництві біометричних паспортів для України.

Депутат вважає, що президент Віктор Янукович застосував право вето до відповідного закону під впливом Мінюсту. “Вето готувало Міністерство юстиції, яке зацікавлене, щоб у нас паспорти виробляла фірма Muhlbauer”, – заявив він.

При цьому Коновалюк назвав розпливчастим формулювання зауважень Януковича до закону, викладених у його вето. “Я за свою історію не пам’ятаю вето президента, яке так сформульоване розпливчасто й неконкретно. Я думаю, що міністр юстиції (Олександр Лавринович) просто обдурив президента, видаючи ті абсурдні посилання, які не стосуються абсолютно порушень Конституції. За своєю суттю, прогресивний закон став розмінною монетою ось такої кланової метушні, боротьби і спроби (дозволити) сьогодні прийти іншим іноземним компаніям на ринок України”, – сказав він.

При цьому Коновалюк спрогнозував, що фракція ПР буде наполягати на набутті чинності відповідного закону, однак наголосив, що фракція готова до відкритої дискусії з Мінюстом щодо цього закону, щоб довести відсутність у ньому корупційних ризиків.

21 жовтня президент Віктор Янукович повернув зі своїми пропозиціями для повторного розгляду Верховною радою Закон “Про документи, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України”.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар