Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рахункова палата перевірила як ДСА використовує бюджетні кошти

0 28

Колегія Рахункової палати рекомендувала Державній судовій адміністрації України (ДСА) вжити заходів з енергозбереження. Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати.

За результатами проведеного аудиту ефективності використання бюджетних коштів на забезпечення приміщеннями місцевих та апеляційних судів загальної юрисдикції, їх експлуатацію, оплату комунальних послуг та енергоносіїв Рахункова палата дійшла висновку, що її концептуальні рекомендації з розробки та внесення на затвердження Верховної Ради України загальнодержавної програми судової реформи з визначенням її пріоритетних напрямів, джерел та обсягів фінансування залишаються актуальними.

Дефіцит існуючих площ службових приміщень місцевих та апеляційних судів загальної юрисдикції відповідно до діючих норм більше 1 млн кв. м. А щорічний дефіцит бюджетних призначень, у тому числі і в 2012 р., на фінансування видатків розвитку судів загальмував створення належних умов для здійснення правосуддя.

ДСА, як уповноваженому здійснювати організаційне забезпечення діяльності органів судової влади, за 2012 р. не вдалося істотно поліпшити умови роботи місцевих та апеляційних судів, зокрема у наданні їм нових відповідних приміщень, а також в раціональній і економною експлуатації наявних.

На сьогодні жодне приміщення місцевих та апеляційних судів загальної юрисдикції не відповідає діючим державним будівельним нормам в повному обсязі. Незадовільний технічний стан приміщень судів в 2012 р. обумовлений дефіцитом бюджетних призначень, невикористанням енергоефективних технологій, а також неповним забезпеченням судів приладами обліку споживання водо-, енерго-і теплоносіїв.

У свою чергу голова ДСА Руслан Кирилюк запевнив: “Незважаючи на дефіцит коштів, ДСА вживає всіх можливих заходів, щоб забезпечити суди належними приміщеннями. Якщо в 2012 р. через брак капітальних витрат вдалося провести в основному поточний ремонт приміщень, то до кінця цього року, завдяки засобам судового збору, ми плануємо завершити будівництво не менше 10 довгобудів”.

Теги:

Державна судова адміністрація, ДСА, Рахункова палата

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар