Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рахункова палата контролюватиме надходження до бюджету

0 15

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України №274-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про Рахункову палату”, який дозволяє Рахунковій палаті контролювати надходження до держбюджету. “Зміни до Закону “Про Рахункову палату” дозволяють Рахунковій палаті здійснювати контроль не тільки за виконанням видаткової частини Державного бюджету України, але й за надходженням коштів до Держбюджету”, – йдеться в повідомленні прес-служби Адміністрації Президента.

Також зазначається, що цим законом Верховна Рада України привела закон “Про Рахункову палату” у відповідність до Конституції України, стаття 98 якої встановлює, що контроль від імені Верховної Ради України за надходженням коштів до державного бюджету та їх використанням здійснює Рахункова палата.

Нагадаємо, 7 квітня 2015 р. Рада прийняла закон “Про внесення змін до Закону України “Про Рахункову палату”.

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар