Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Радмін Криму ствердив на 2008 р. заходи щодо впорядкування земельних відносин в Криму.

0 14

Рада міністрів АРК ствердив Заходи першочергових дій щодо впорядкування земельних відносин в автономній Республіці Крим, боротьбі із злочинами в земельній сфері на 2008 рік. Відповідно ухвала була прийнята на засіданні кримського уряду.

Відповідно до документа, до 1 червня 2008 р. Республіканський комітет із земельних ресурсів повинен підготувати звернення в Кабінет міністрів України про виділення з Державного бюджету України в 2008 р. в повному об’ємі засобів, необхідних для реалізації заходів Державної програми соціально-економічного розвитку Криму на період до 2017 р.

Також в т. р. повинне бути забезпечене фінансування даних заходів з відповідних місцевих бюджетів. У зазначений термін Реськомзему Криму необхідно проаналізувати своєчасність внесення і обґрунтованість розмірів орендної плати за земельні ділянки, надані в оренду із земель державної власності. Фахівці мінфіну автономії, також до 1 червня т. р., проаналізують освоєння і перевірку цільового використання 399 тис. грн, виділених на встановлення меж населених пунктів Сімферопольського району АРК.

Крім того, в ухвалі кримського уряду наголошується, що до кінця 2008 р. органи місцевого самоврядування автономії повинні забезпечити фінансування земляно-кадастрових робіт, зокрема за рахунок засобів, що поступають від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, а також завершити формування реєстру депортованих громадян, які отримали земельні ділянки або претендують на їх отримання.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар