Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада звільнила Пилипчука з посади голови ВСУ

0 16

Верховна Рада України звільнила Петра Пилипчука з посади голови Верховного суду України у зв’язку з поданням заяви про відставку. “За” проголосували 227 депутатів при мінімально необхідних 226.

Пилипчук очолив ЗСУ 23 грудня 2011 р., змінивши на посаді Василя Онопенка. Тоді його призначення підтримали 40 суддів пленуму ВСУ, 6 були проти. Сам Онопенко підтримав кандидатуру Пилипчука.

Слід зазначити, що ще 13 жовтня 2012 р. Пилипчук досяг 65-літнього віку і повинен був залишити посаду. Він навіть написав відповідну заяву.

Петро Пилипчук народився 13 жовтня 1947 р. в с. Тернавці Ізяславського району Хмельницької обл. В 1973 р. закінчив Харківський юридичний інститут за спеціальністю “Правознавство” і був обраний народним суддею Дзержинського районного народного суду м. Харкова, а в 1976 р. – суддею Харківського обласного суду. У 1980-1983 рр. обіймав посаду заступника начальника відділу юстиції виконавчого комітету Харківської обласної Ради народних депутатів.

З вересня 1983 р. – суддя Верховного Суду України. У травні 1997 р. обраний безстроково. З грудня 2002 р. – заступник голови Верховного Суду України, а з червня 2004 р. – перший заступник голови Верховного Суду України. У листопаді 2005 р. обраний головою Ради суддів України.

Петро Пилипчук брав участь у розробці закону “Про судоустрій України”, член робочої групи з підготовки проекту Кримінально-процесуального кодексу України. Керівник робочої групи з підготовки проекту Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар