Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада зробила крок до введення мораторію на підвищення цін на ліки

18

Верховна Рада має намір ввести на період фінансової кризи мораторій на підвищення цін на лікарські засоби вітчизняного і закордонного виробництва. За прийняття в першому читанні відповідного законопроекту № 3426, проголосували 345 депутатів, передають «Українські новини».

Згідно з законопроектом, мораторій вводиться на період фінансової кризи до встановлення розміру мінімальної заробітної плати та пенсій на рівні прожиткового мінімуму і до погашення заборгованості з виплати заробітної плати, стипендій і грошового забезпечення студентів, курсантів та учнів.

Рада має намір встановити, що ціни на лікарські засоби вітчизняного виробництва регулюються державою, закордонного – реалізуються за цінами, які склалися станом на 1 липня 2008 року.

Нагадаємо, в травні Верховна Рада встановила обов’язкове маркування ліків за допомогою шрифту Брайля з 2010 року.

Джерело:

proUA

Комментарии