Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада зробила крок до введення мораторію на підвищення цін на ліки

0 18

Верховна Рада має намір ввести на період фінансової кризи мораторій на підвищення цін на лікарські засоби вітчизняного і закордонного виробництва. За прийняття в першому читанні відповідного законопроекту № 3426, проголосували 345 депутатів, передають «Українські новини».

Згідно з законопроектом, мораторій вводиться на період фінансової кризи до встановлення розміру мінімальної заробітної плати та пенсій на рівні прожиткового мінімуму і до погашення заборгованості з виплати заробітної плати, стипендій і грошового забезпечення студентів, курсантів та учнів.

Рада має намір встановити, що ціни на лікарські засоби вітчизняного виробництва регулюються державою, закордонного – реалізуються за цінами, які склалися станом на 1 липня 2008 року.

Нагадаємо, в травні Верховна Рада встановила обов’язкове маркування ліків за допомогою шрифту Брайля з 2010 року.

Джерело:

proUA

Залиште коментар