Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада знову відмовилася затвердити Повітряний кодекс

0 10

Верховна Рада знову відмовилася затвердити запропонований Кабінетом Міністрів проект Повітряного кодексу.

За прийняття за основу в першому читанні законопроекту №4419 проголосувало 177 депутатів при необхідних 226.

Також депутати відмовилися відправити проект кодексу на доопрацювання, за подібну пропозицію проголосувало 186 депутатів при необхідних 226.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, він повинен був адаптувати українське законодавство до вимог Міжнародної організації цивільної авіації (IKAO) та інших міжнародних організацій у галузі цивільної авіації.

Нагадаємо, 31 березня Рада відмовилася затвердити запропонований Кабміном проект Повітряного кодексу.

Потім у квітні Кабмін знову вніс до парламенту проект даного кодексу як новий законопроект, виключивши норму, що містилася в перехідних положеннях, яка передбачала передачу аеропортів з комунальної в державну власність.

Після цього у липні Комітет Ради з питань транспорту і зв’язку запропонував парламенту повернути законопроект на доопрацювання.

У вересні виконуючий обов’язки міністра транспорту і зв’язку Василь Шевченко заявив, що Кабмін відкликав даний законопроект, проте на сайті Ради ніякої інформації про відкликання законопроекту не з’являлося.

Джерело:

proUA

Залиште коментар