Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада змінила закон про цивільний захист

0 21
Рада змінила закон про цивільний захист

Верховна Рада прийняла за основу проект закону про створення умов функціонування державної системи цивільного захисту. «За» проголосували 315 депутатів.

Законопроектом передбачається усунути неузгодженості між законодавчими актами і нормами закону «Про правові засади цивільного захисту» у зв’язку з перетворенням військ Цивільної оборони на органи і підрозділи цивільного захисту.

Також парламент прийняв за основу проект закону про внесення доповнень до закону «Про правові засади цивільного захисту». Зміни стосуються державного нагляду за безпечним веденням робіт.

«За» проголосували 307 депутатів. Проект доповнює перелік повноважень Спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань цивільного захисту.

Залиште коментар