Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада змінила вимоги до малих, середніх і великих підприємств

0 29

Суб’єктом малого підприємництва є підприємство, чий річний валовий дохід не перевищує 70 млн. грн. Про це сказано в прийнятому в цілому Законі «Про внесення змін до деяких законів України з питань регулювання підприємницької діяльності» №2031.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідно до прийнятого сьогодні документу, до малих підприємств належать підприємства, кількість працівників яких за звітний календарний період (рік) не перевищувало 50 осіб.

Відповідно до запропонованої класифікації, до великих підприємств належить підприємство, на якому зайнято понад 250 осіб й обсяг річного валового доходу якого перевищує 100 млн. грн. Решта підприємств класифікуються як середні.

Нагадаємо, на сьогодні суб’єктом малого підприємництва є підприємство, чий річний валовий дохід не перевищує 500 тис. євро й кількість працівників якого за звітний календарний період не перевищує 50 чоловік.

Залиште коментар