Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада збільшила штрафи за невиконання вимог щодо поводження з відходами

0 30

Верховна Рада збільшила штрафи за невиконання вимог щодо поводження з відходами під час їх збору, перевезення, зберігання, обробки, утилізації, знешкодження і поховання в 19-50 разів до 50-150 неоподатковуваних податком мінімумів.

За ухвалення законопроекту №2459 проголосували 326 депутатів, передають «Українські новини».

Штрафи за порушення при поводженні з відходами для посадовців збільшуються з 5-8 до 50-150 неоподатковуваних податком мінімумів, для інших осіб – з 1-5 до 50-100 неоподатковуваних податком мінімумів.

Основною метою ухвалення закону є приведення у відповідність положень закону «Про відходи» з міжнародними стандартами і документами, регулюючими відносини у вказаній сфері, зокрема з Рамковою директивою Європейського Союзу 91/156/ЕЕС «Про відходи».

Зараз не оподатковуваний податком мінімум доходів складає 17 гривень.

Нагадаємо, щорічно об’єм відходів Україні збільшується на 500-600 млн. тонн на рік.

У жовтні 2009 Рада ратифікувала протокол про відповідальність і компенсацію за збиток, заподіяний в результаті трансграничного транспортування небезпечних відходів, а також їх видалення.

Джерело:

proUA

Залиште коментар