Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада завтра звільнятиме і призначатиме міністрів

0 15

Верховна Рада розгляне питання звільнення і призначення членів Кабінету Міністрів 8 жовтня.

Про це заявив голова парламенту Володимир Литвин, передають «Українські новини».

За його словами, керівники фракцій прийшли до такої домовленості за підсумками погоджувальної ради.

«Завтра о 10:00 почнемо розгляд кадрових питань», – сказав Литвин.

За словами спікера, вирішено, що спочатку парламент розгляне звільнення деяких членів уряду, а потім – призначення за пропозиціями Президента Віктора Ющенка і Кабміну.

Також планується, що парламент розгляне питання призначення керівників Антимонопольного комітету і Державного комітету з телебачення і радіомовлення.

При цьому Литвин відзначив, що у випадку якщо поступить пропозиція про проведення таємного голосування з кадрових питань, воно буде розглянуто.

Нагадаємо, фракція Блоку Юлії Тимошенко в Раді наполягає на розгляді парламентом 7-8 жовтня кадрових змін в Кабміні.

Зараз в Кабміні вакантними є посади міністра фінансів, міністра оборони, міністра закордонних справ, міністра транспорту і зв’язку.

Крім того, в парламенті зареєстровані постанови про звільнення ще 6 членів уряду: віце-прем’єр-міністра Івана Васюника, міністра промислової політики Володимира Новицького, міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, міністра юстиції Миколи Онищука, міністра культури і туризму Василя Вовкуна, міністра освіти Івана Вакарчука.

Джерело:

proUA

Залиште коментар