Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада заборонила відчужувати приміщення державних ЗМІ

0 17

Верховна Рада заборонила відчуження приміщень, в яких знаходяться редакції засобів масової інформації, друкарні, видавництва, книжкові магазини, підприємства розповсюдження книжкової продукції, засновниками яких є органи державної влади, місцевого самоврядування, об’єднання громадян, науково-дослідні установи, навчальні установи, трудові колективи і творчі союзи.

За ухвалення за основу законопроекту №4004-1 проголосували 397 депутатів при мінімально необхідних 226.

Рада встановила, що під відчуженням приміщень треба розуміти укладення і виконання договорів купівлі-продажу, застави, іпотеки, внесення їх в статутні капітали (фонди) суб’єктів господарювання, інші нормативно-правові акти, що передбачають перехід права власності або користування, продаж майна в процесі справи про банкрутство.

Крім того, парламент доручив Кабінету Міністрів впродовж 6 місяців з дня ухвалення законопроекту внести на розгляд Ради пропозиції про зміни законодавства з питань використання державного і комунального майна шляхом передачі його в оренду, посилення захисту майна ЗМІ.

Нагадаємо, 15 січня 2009 року Рада встановила мораторій на відчуження від редакцій державних і комунальних коштів масової інформації приміщень і майна.

Джерело:

proUA

Залиште коментар