Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада заборонила валютне кредитування фізосіб на невиробничі цілі

0 15

Верховна Рада встановила заборону на валютне кредитування для фізичних осіб на невиробничі цілі. За Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою подолання негативних наслідків фінансової кризи» проголосували 362 народних депутатів, передає УНІАН.

Цим законом встановлюється заборона на валютне кредитування для фізичних осіб на невиробничі цілі. Встановлюється норма про видачу валютних кредитів виключно в безготівковій формі, пояснив на засіданні парламенту перший заступник голови Комітету ВР з питань фінансів і банківської діяльності Станіслав Аржевітін.

Змінами, які вносяться до Закону «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті», передбачається скоротити до 90 календарних днів терміни зарахування виручки резидентів в іноземній валюті на їх валютні рахунки в уповноважених банках, а також терміни здійснення імпортних операцій резидентів на умовах відстрочення постачань.

Запропоновані зміни стосуватимуться і фізичних осіб-підприємців, які є резидентами

Законом вносяться зміни в Закон «Про оподаткування прибутку підприємств». Зокрема, передбачено встановити особливості віднесення витрат банківських установ до складу валових витрат платника податку за переліком, затвердженим Національним банком України

Законом вносяться зміни в Закон «Про Національний банк України» і встановлюється, що Національний банк повинен щокварталу надавати інформацію Президентові України, Кабінету міністрів України та Комітету з питань банків і банківської діяльності Верховної Ради України про операції щодо рефінансування банків і торги на міжбанківському валютному ринку.

Змінами в Закон “Про банки і банківську діяльність” встановлена гранична сума однієї зі складових додаткового капіталу – субординованого боргу, який встановлюється Національним банком України в розмірі не менше 100 відсотків основного капіталу.

Джерело:

proUA

Залиште коментар