Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада заборонила гральний бізнес в Україні

0 11

Верховна Рада прийняла закон про заборону грального бізнесу в Україні.

Зокрема, за ухвалення закону «Про заборону грального бізнесу в Україні», ініційованого депутатом Партії регіонів Григорієм Смітюхом і депутатом від БЮТ Валерієм Писаренком, проголосувало 340 народних депутатів.

Законом забороняється не тільки гральний бізнес, але й участь в азартних іграх. При цьому до азартних ігор не відносяться організація і проведення лотерей, творчих конкурсів, спортивних змагань, гра в більярд, кеглі та інші ігри, які проводяться без отримання гравцем призу (виграшу), гра на ігрових автоматах типу «Кран-машина», де як виграш гравець одержує виключно матеріальні речі, і тому подібне.

Згідно з законом, до суб’єктів господарювання, які організовують і проводять на території України азартні ігри, застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу у розмірі 8 тисяч мінімальних зарплат з конфіскацією грального устаткування, а прибуток від проведення такої азартної гри підлягає перерахуванню в державний бюджет України.

Цей закон набирає чинності з дня публікації і діє до ухвалення спеціального законодавства, що передбачає право здійснення грального бізнесу в спеціально створених ігрових зонах.

При цьому Кабінет Міністрів протягом трьох місяців зі дня набрання чинності цим законом повинен розробити і внести на розгляд парламенту законопроект про діяльність щодо організації і проведення азартних ігор в спеціально відведених для цього зонах.

Джерело:

proUA

Залиште коментар