Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада визнала фото і відео доказами в кримінальних справах

0 13

Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до Карно-процесуального кодексу України щодо порядку вилучення документів». «За» проголосували 269 депутатів, передає УНІАН.

Цим законом передбачено, що документи – речові докази, мають зберігатися весь час при справі, копії цих документів надаються власникові, а також іншим особам, які, за законодавством, мають право користуватися цими документами.

Також Карно-процесуальний кодекс доповнений статтею, якою до документів можуть відноситися матеріали фотозйомки, звукозаписи, відеозаписи та інші носії інформації (зокрема електронні), які містять відомості про обставини, встановлені в ході кримінального судочинства органом дізнання, слідчим, прокурором або судом.

Згідно із законом, документами «є предмети, на яких за допомогою письмових знаків, звуку, зображення зафіксована певна інформація».

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар