Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада визначила, що таке депресивна територія

0 15

Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про стимулювання розвитку регіонів». «За» проголосували 328 народних депутатів, передає УНІАН.

Законом дано визначення депресивної території. Відповідно до закону, це регіон або його частина (район, місто республіканського (Крим) і обласного значення або декілька районів, міст республіканського (Крим) і обласного значення), рівень розвитку яких за показниками є найнижчим або значно нижче за рівень розвитку територій відповідної групи.

Депресивними визнаються регіони, в яких протягом останніх п’яти років середні показники валового регіонального продукту (до 2004 року – валової доданої вартості) на одну людину є найнижчими; промислові райони, в яких протягом останніх трьох років середні показники рівня зареєстрованого безробіття і частка зайнятих в промисловості значно перевищують відповідні середні показники розвитку територій цієї групи, а об’єм реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) на одну людину і рівень середньомісячної заробітної плати значно нижче таких показників; сільські райони, в яких протягом останніх трьох років щільність сільського населення, коефіцієнт природного приросту населення, рівень середньомісячної заробітної плати і об’єм реалізованої сільськогосподарської продукції (робіт, послуг) на одну людину значно нижче відповідних середніх показників розвитку територій подібної групи, а частка зайнятих в сільському господарстві значно перевищує їх; міста республіканського (Крим) і обласного значення, в яких протягом останніх трьох років середні показники рівня зареєстрованого безробіття, зокрема довготривалого безробіття, значно перевищують відповідні середні показники розвитку територій подібної групи, а рівень середньомісячної заробітної плати значно нижче таких показників.

Депресивними також визнаються промислові і сільські райони, а також міста республіканського (Крим) і обласного значення, показники розвитку яких відповідають одночасно всім критеріям, визначеним частиною першої цієї статті для територій відповідної групи.

Граничні рівні показників розвитку територій відповідних груп визначаються і затверджуються в порядку, який встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Джерело:

proUA

Залиште коментар