Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада вирішила не повертати державі підприємства, де порушують права працівників

0 16

Верховна Рада відмовилася доручити Кабінету Міністрів, Фонду державного майна і органам місцевого самоврядування вживати заходи з повернення приватизованих підприємств в державну або комунальну власність у разі порушення трудових прав їх працівників.

За відповідний проект постанови № 5095 в першому читанні проголосували 47 депутатів, передають «Українські новини».

Проект постанови пропонував визнати неприпустимим порушення прав громадян на працю і оплату праці в умовах фінансово-економічної кризи, зокрема шляхом зупинки виробництва, скорочення чисельності працівників підприємств, зменшення розмірів оплати праці, примушення працівників до оформлення відпусток без збереження зарплати.

Також пропонувалося звернутися до Генеральної прокуратури з дорученням забезпечити системний нагляд за дотриманням трудових прав громадян і у разі їх порушення невідкладно вживати заходи прокурорського реагування.

Нагадаємо, 1 вересня міністр праці і соціальної політики Людмила Денисова закликала представників Партії регіонів, контролюючих промислові підприємства, погасити заборгованість із заробітної плати перед працівниками їх підприємств.

У відповідь на це ПР закликла міністра обнародувати перелік підприємств, по яких існує така заборгованість, а після цього вимагала вибачитися за ці звинувачення і заявила про готовність ініціювати відставку Денисової.

Джерело:

proUA

Залиште коментар