Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада вирішила на цьому тижні розглянути закон про президентські вибори

0 26

Верховна Рада внесла до порядку денного поточного тижня законопроект про внесення змін до Закону України «Про вибори Президента України». За дане рішення проголосували 229, передає УНІАН.

З пропозицією включити даний законопроект до порядку денного виступив перший заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожем’якін. Проти розгляду даного законопроекту виступили представники фракцій Партії регіонів і КПУ, мотивуючи це тим, що на поточній сесії законопроект вже розглядався, але не був підтриманий, тому його розгляд можливий лише на наступній сесії.

Тим часом, народний депутат з фракції БЮТ, член Комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР Сергій Сас відзначив, що, оскільки Конституційним Судом України регламент парламенту визнаний таким, який має бути прийнятий як закон, то, відповідно, парламент повинен керуватися Конституцією України, де йдеться про необхідність голосування і не обмежуватися розглядом питання під час певної сесії. Народний депутат від НУНС Юрій Ключковський відзначив, що ті, хто виступає проти розгляду даного законопроекту, «хоче займатися фальсифікацією виборів». В результаті дискусії депутати підтримали рішення про розгляд на поточному тижні законопроекту №5419 «Про внесення змін до Закону України «Про вибори Президента України».

Нагадаємо, Верховна Рада відхилила законопроект №5263-2, що передбачає внесення змін до деяких законодавчих актів України з виборів Президента, внесений Президентом Віктором Ющенком.

Джерело:

proUA

Залиште коментар