Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада вирішила, що тепер в.о. голови СБУ може призначити третина депутатів

0 28

Верховна Рада вирішила призначати і звільняти виконуючого обов’язки голови Служби безпеки України за пропозицією не менше третини депутатів від конституційного складу Ради.

За прийняття в цілому законопроекту № 3086 «Про внесення змін до Закону «Про Службу безпеки України» (відносно призначення і звільнення керівництва СБУ і удосконалення окремих положень)» проголосували 362 депутатів при необхідних 226.

Закон передбачає, що в разі відсутності призначеного згідно Конституції і законів голови СБУ, його обов’язки покладати на в.о. голову СБУ.

Також закон встановив призначення і звільнення заступників голови СБУ лише головою Служби, а в разі відсутності призначеного голови – в.о. голови СБУ.

Закон передбачає затвердження положення про колегію СБУ Кабінетом Міністрів. Крім того, законом передбачається, що начальники регіональних органів – обласних управлінь СБУ призначаються і звільняються головою СБУ, а в разі відсутності призначеного глави – в.о. голови СБУ. Кількісний склад співробітників СБУ визначається Кабміном.

Положення про Антитерористичний центр при СБУ затверджується Кабміном. Раніше законодавство визначало, що заступники голови СБУ призначаються за представленням голови СБУ Президентом, положення про колегію СБУ затверджує Президент, положення про Антитерористичний центр при СБУ затверджує Президент за представленням Кабміну, кількісний склад співробітників СБУ визначає Президент. Норми про статус і призначення в.о. голови СБУ раніше в законодавстві були відсутні.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар