Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада врегулювала діяльність акціонерних товариств

0 41

Верховна Рада врегулювала діяльність акціонерних товариств шляхом ухвалення відповідного закону «Про акціонерні товариства», поданого до парламенту Кабінетом Міністрів Віктора Януковича і зареєстрованого в Раді 23 листопада 2007 року.

За ухвалення в цілому даного законопроекту № 0952 проголосувало 358 депутатів за необхідних 226.

Законопроект, зокрема, регулює правовий статус акціонерних товариств, типи АТ, порядок їх створення, порядок відчуження акцій, визначення ринкової вартості майна, права і обов’язки акціонерів, захист прав акціонерів, порядок виплати дивідендів, проведення зборів акціонерів, та інші питання діяльності АТ.

У записці пояснення до законопроекту мовиться, що він усуває існуючі пропуски в законодавстві у сфері корпоративного управління і направлений на забезпечення інтересів акціонерів, кредиторів і держави в даній сфері.

Як повідомлялося, Рада прийняла законопроект «Про акціонерні товариства» в першому читанні 15 травня 2007.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар