Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада врегулювала діяльність акціонерних товариств

15

Верховна Рада врегулювала діяльність акціонерних товариств шляхом ухвалення відповідного закону «Про акціонерні товариства», поданого до парламенту Кабінетом Міністрів Віктора Януковича і зареєстрованого в Раді 23 листопада 2007 року.

За ухвалення в цілому даного законопроекту № 0952 проголосувало 358 депутатів за необхідних 226.

Законопроект, зокрема, регулює правовий статус акціонерних товариств, типи АТ, порядок їх створення, порядок відчуження акцій, визначення ринкової вартості майна, права і обов’язки акціонерів, захист прав акціонерів, порядок виплати дивідендів, проведення зборів акціонерів, та інші питання діяльності АТ.

У записці пояснення до законопроекту мовиться, що він усуває існуючі пропуски в законодавстві у сфері корпоративного управління і направлений на забезпечення інтересів акціонерів, кредиторів і держави в даній сфері.

Як повідомлялося, Рада прийняла законопроект «Про акціонерні товариства» в першому читанні 15 травня 2007.

Джерело:

proUA.com

Комментарии