Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада внесла зміни до держбюджету

0 13

Рада прийняла компромісний проект змін до держбюджету на 2008 рік для ліквідації наслідків стихійного лиха в 6 областях України. За це рішення проголосував 441 народний депутат.

Зокрема, витратна частина бюджету збільшена на 5 млрд. 802 млн. 200 тис. грн, витрати загального фонду збільшені на 5 млрд. 046 млн. 800 тис. грн.

Витрати резервного фонду збільшені на 1,7 млрд. грн., спеціального дорожнього фонду – на 775,4 млн. грн.

Закон також передбачає збільшення бюджету Аграрного фонду на 1 млрд. грн. та виділення 400 млн. грн. на покриття процентних ставок по кредитам для сільгоспвиробників.

У той же час парламент відмовився прийняти дві поправки до проекту бюджету. Зокрема, депутати відмовилися затвердити норму про надання 24,3 млрд грн. держгарантій для відновлення дорожнього господарства. Крім того, депутати відмовилися визнати головним розпорядником коштів для ліквідації наслідків повені Міністерство економіки.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар