Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада відсторонила Стельмаха на півроку

0 18

Верховна Рада усунула Володимира Стельмаха з посади голови Національного банку України на період роботи тимчасової слідчої комісії з перевірки діяльності НБУ в період фінансової кризи. За відповідну постанову №3547 проголосували 372 народних депутатів, передає кореспондент «proUA».

Таким чином, Стельмах відстороняється від посади у зв’язку з подальшим погіршенням ситуації на валютному ринку, відмічено в постанові.

Крім того, парламент продовжив роботу комісії на шість місяців.

Також Рада вирішила повторно звернутися до Президента Віктора Ющенка з вимогою внести подання на звільнення Стельмаха з посади голови НБУ і внести на розгляд Ради нову кандидатуру на посаду глави Нацбанку.

Нагадаємо, за результатами роботи комісії Рада вже висловила недовіру главі та правлінню Нацбанку і вимагала від Президента Віктора Ющенка внести до парламенту подання про відставку глави НБУ Володимира Стельмаха.

18 грудня 2008 року Рада створила тимчасову слідчу комісію з перевірки діяльності НБУ в період фінансової кризи. Комісія повинна була перевірити діяльність НБУ в забезпеченні стабільності гривні і банківської системи, а також виконанні основ грошово-кредитної політики в період фінансової кризи.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар