Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада відправила на доопрацювання євроінтеграційний законопроект про виконання судових рішень

0 21

Народні депутати на засіданні у четвер, 19 вересня не змогли прийняти євроінтеграційний закон про виконання судових рішень і направили його на повторне друге читання. За те, щоб направити до комітету на доопрацювання проект змін до деяких законів України щодо виконання судових рішень №2399, проголосував 361 народний депутат.

З вимогою направити документ на повторне друге читання під час його обговорення виступили депутати опозиційних фракцій. Зокрема, лідер фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк зауважив, що у редакції, підготовленій до другого читання, законопроект не має нічого спільного з євроінтеграцією, а навпаки, суперечить базовим європейським нормам і Конституції України, яка передбачає обов’язковість виконання судових рішень.

“Ми категорично відмовляємося підтримувати цей законопроект, оскільки цей законопроект позбавляє мільйони українців права на отримання коштів за судовими рішеннями, а загальний борг державного бюджету перед усіма українцями становить близько 40 млрд грн. Ми вимагаємо повторного другого читання”, – сказав Яценюк.

Спікер Володимир Рибак поставив цю пропозицію на голосування, зазначивши, що з приводу законопроекту будуть проведені консультації. Раніше голова Ради запевнив, що Україна виконає свої зобов’язання перед Європейським Союзом і прийме євроінтеграційні закони. Найважливішими з них, за словами Рибака, є законопроекти про прокуратуру, про судоустрій і виборче законодавство.

Теги:

судове рішення, євроінтеграція

Залиште коментар