Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада відмовилася звільняти голову Державної пенітенціарної служби

0 17

Народні депутати відмовилися звільнити з посади голову Державної пенітенціарної служби України Олександра Лісіцкова. За розгляд цього питання проголосували лише 135 народних депутатів.

Проект відповідної постанови про звернення до Президента України з пропозицією звільнити з посади Лісіцкова був поданий заступником голови Верховної Ради Миколою Томенком.

“Пенітенціарна служба наразі є аморальною, нелюдською і корупційною. Лісіцков сам мав написати заяву на звільнення, зокрема, з огляду на те, що відбуваються жахливі речі у київському СІЗО, про це свідчить, зокрема, і нещодавній документальний фільм”, – підкреслив Томенко.

У свою чергу депутат від фракції Партії регіонів Володимир Олійник зауважив, що ПР не голосуватиме за дану постанову. “Звичайно, проблеми в цій системі існують, їх треба вирішити, але Лісіцков діє відповідно до своїх повноважень”, – зазначив він.

Теги:

Державна пенітенціарна служба України, Лісіцков Олександр

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар