Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада відмовилася вводити штраф для чиновників, які вимагають у бізнесменів незаконні документи

0 17

Верховна Рада відмовилася ввести штраф від 170 до 425 гривень для чиновників дозвільних органів, які вимагають у підприємців не передбачені законом документи. За прийняття в цілому законопроекту №3065 проголосувало 159 депутатів при 226 необхідних, передають «Українські новини».

При цьому Рада також відмовилася відправити законопроект на повторне друге читання.

Законопроект припускав введення штрафу від 10 до 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для посадових осіб дозвільних органів, які вимагають від суб’єктів господарювання подачі не передбачених законодавством документів.

Цей законопроект також роз’яснював терміни «інвестиції», «інвестиційний проект», уточнював особливості здійснення інвестиційної діяльності банків та визначав пріоритетні напрями інвестиційної діяльності, яким надається державна підтримка.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів має намір запровадити електронну систему контролю за станом розгляду документів, поданих для отримання документів дозвільного характеру, і контролю за їх своєчасною видачею.

Верховна Рада має намір затвердити єдиний список документів дозвільного характеру для усіх сфер господарської діяльності.

Джерело:

proUA

Залиште коментар