Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада відмовилася вважати ВАСУ судом першої інстанції з оскарження актів ВР, Президента і Кабміну

0 13

Верховна Рада відмовилася віднести до предметної підсудності Вищого адміністративного суду як суду першої інстанції розгляд справ про оскарження підзаконних нормативно-правових актів Верховної Ради, Президента і Кабінету Міністрів. За ухвалення в першому читанні законопроекту №2607 проголосували 104 депутати при мінімально необхідних 226, передають «Українські новини».

Таким чином, законопроект відхилений парламентом.

Відповідно до чинного законодавства, Вищому адміністративному суду як суду першої і останньої інстанції підсудні справи: 1) щодо встановлення Центральною виборчою комісією результатів виборів або всеукраїнського референдуму; 2) щодо відміни реєстрації кандидата на пост Президента.

Нагадаємо, на початку 2009 року Верховна Рада відмовилася визначити Апеляційний адміністративний суд Києва судом першої інстанції з розгляду справ, в яких однією зі сторін є парламент, Президент або Кабінет Міністрів, зокрема справ з оскарження актів Ради (окрім законів), глави держави чи уряду.

Джерело:

proUA

Залиште коментар