Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада відмовилася внести зміни до закону про вибори Президента

0 29

Верховна Рада відхилила законопроект №5263-2, що передбачає внесення змін до деяких законодавчих актів України з виборів Президента, внесений Президентом Віктором Ющенком.

Про це сказав перший заступник голови парламенту Олександр Лавринович, передають «Українські новини».

«Всі поправки до всіх статей закону… жодна поправка народних депутатів України не підтримана, і всі без виключення статті закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з виборів Президента України при голосуванні в цілому редакції першого читання не підтримані. Таким чином, законопроект №5263-2 відхилений», – сказав він.

Відповідний законопроект в редакції першого читання передбачав право громадян входити до складу дільничних або окружних виборчих комісій, незалежно від того, проживають чи ні такі громадяни в межах відповідного територіального виборчого округу (ділянки).

Крім цього, поправками депутатів до редакції закону, прийнятого в першому читанні, передбачалося право дільничних виборчих комісій вносити зміни в уточнений список виборців виключно за рішенням суду.

Парламент також не підтримав поправки, що регламентують голосування виборців в закордонному виборчому окрузі.

Крім цього, депутати не підтримали поправки про надання офіційним спостерігачам від іноземних держав, міжнародних організацій, а також офіційним спостерігачам від громадських організацій права здійснювати спостереження за виборами.

Як повідомлялося, перший заступник голови Ради Олександр Лавринович вважає, що діючий закон про вибори Президента є достатнім і не вимагає внесення до нього змін для проведення законних виборів.

4 листопада Рада прийняла за основу законопроект №5263-2.

Джерело:

proUA

Залиште коментар