Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада відмовилася посилити відповідальність за порушення бюджетної дисципліни

0 14

Верховна Рада відмовилася посилити відповідальність за порушення фінансово-бюджетної дисципліни. За прийняття в цілому відповідного законопроекту №2329, розробленого і внесеного до парламенту Кабінетом Міністрів, проголосували 194 депутати, передають «Українські новини».

За направлення законопроекту на повторне друге читання проголосувало 205 депутатів.

Документ, зокрема, передбачав встановлення адміністративної відповідальності за перешкоджання посадовим особам державної контрольно-ревізійної служби в здійсненні фінансового контролю, а також включення державної контрольно-ревізійної служби до числа органів, яким банки можуть надавати інформацію, що містить банківську таємницю.

«Метою прийняття проекту закону є зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни, запобігання неефективному і нераціональному використанню бюджетних коштів, державного і комунального майна, посилення відповідальності за незаконне нецільове використання бюджетних коштів», – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Документ припускав внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення, у закон «Про банки і банківську діяльність», а також до низки інших законодавчих актів.

Нагадаємо, урядовий законопроект №2329 був зареєстрований в парламенті 4 квітня 2008 року.

17 березня 2009 року Рада прийняла даний законопроект у першому читанні.

Джерело:

proUA

Залиште коментар