Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада відмінила призначення Стельмаха главою Нацбанку

12

Верховна Рада відмінила постанову про призначення Володимира Стельмаха на посаду голови Нацбанку від 16 грудня 2004 року, повідомляє кореспондент «proUA» .

За відповідну постанову №3651 про діяльність НБУ в період фінансової кризи і стан виконання рішень Верховної Ради з цих питань проголосували 245 народних депутатів.

Зокрема, «за» проголосували 155 депутатів від БЮТ, 26 – НУНС, 27 – КПУ і 19 – БЛ.

Також цією постановою Рада визнала роботу НБУ в період фінансової кризи визнала незадовільною доповідь. Доповідь заступника голови НБУ Анатолія Шаповалова про діяльність Нацбанку в період фінансової кризи взяти до відома.

Також Рада визнала обсяги і процедури рефінансування, які здійснювалися НБУ протягом жовтня – грудня 2008 року та організацію ним валютного ринку такими, що за попереднім висновком Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань перевірки діяльності Національного банку України в період фінансової кризи є непрозорими, упередженими на користь окремих фінансових структур, сприяли різкій девальвації національної валюти та поглибленню інфляції.

«У зв’язку з тим, що Рада висловила недовіру голові НБУ Володимиру Стельмаху, який відповідно до Закону України «Про Національний банк України» несе персональну відповідальність за діяльність Нацбанку, двічі звернулась до Президента України з відповідною пропозицією, а Президент України не вжив заходів згідно з Конституцією України, вважати неприпустимим подальше перебування Стельмаха В.С. на посаді голови НБУ», – йдеться у постанові .

Джерело:

proUA

Комментарии