Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада відмінила призначення Стельмаха главою Нацбанку

0 12

Верховна Рада відмінила постанову про призначення Володимира Стельмаха на посаду голови Нацбанку від 16 грудня 2004 року, повідомляє кореспондент «proUA» .

За відповідну постанову №3651 про діяльність НБУ в період фінансової кризи і стан виконання рішень Верховної Ради з цих питань проголосували 245 народних депутатів.

Зокрема, «за» проголосували 155 депутатів від БЮТ, 26 – НУНС, 27 – КПУ і 19 – БЛ.

Також цією постановою Рада визнала роботу НБУ в період фінансової кризи визнала незадовільною доповідь. Доповідь заступника голови НБУ Анатолія Шаповалова про діяльність Нацбанку в період фінансової кризи взяти до відома.

Також Рада визнала обсяги і процедури рефінансування, які здійснювалися НБУ протягом жовтня – грудня 2008 року та організацію ним валютного ринку такими, що за попереднім висновком Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань перевірки діяльності Національного банку України в період фінансової кризи є непрозорими, упередженими на користь окремих фінансових структур, сприяли різкій девальвації національної валюти та поглибленню інфляції.

«У зв’язку з тим, що Рада висловила недовіру голові НБУ Володимиру Стельмаху, який відповідно до Закону України «Про Національний банк України» несе персональну відповідальність за діяльність Нацбанку, двічі звернулась до Президента України з відповідною пропозицією, а Президент України не вжив заходів згідно з Конституцією України, вважати неприпустимим подальше перебування Стельмаха В.С. на посаді голови НБУ», – йдеться у постанові .

Джерело:

proUA

Залиште коментар