Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада відмінила патентування діяльності комунальних аптек

0 24

Верховна Рада відмінила патентування діяльності комунальних аптек.

За ухвалення в цілому законопроекту №4569 «Про патентування деяких видів підприємницької діяльності» проголосувало 358 депутатів при мінімально необхідних 226.

Зокрема, Рада внесла комунальні аптеки до переліку підприємств і організацій, на торгову діяльність і діяльність з надання комунальних послуг яких не розповсюджується дія закону «Про патентування деяких видів підприємницької діяльності».

Згідно чинному законодавству, в цей список входять підприємства і організації військової торгівлі, аптеки, що знаходяться в державній власності, а також розташовані в селах, селищах і містах районного значення підприємства і організації споживчої кооперації, торгово-виробничі державні підприємства робочого постачання.

Крім цього, в цей список входять суб’єкти підприємницької діяльності-фізичні особи, що здійснюють торгову діяльність з лотків і прилавків, і суб’єкти підприємницької діяльності, створені громадськими організаціями інвалідів.

Закон вступає в силу з моменту публікації.

Нагадаємо, в Україні діє закон «Про патентування деяких видів підприємницької діяльності», прийнятий в 1996 році.

Джерело:

proUA

Залиште коментар