Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада відбирає у Ющенка внутрішні війська

0 33

У Верховній Раді підготовлено законопроект, згідно якого внутрішні війська називатимуться Національною гвардією. Прибравши з назви силової структури слово «війська», народні депутати розраховують позбавити Президента Віктора Ющенка, як головнокомандуючого Збройними силами, впливу на Національну гвардію, пише газета «Дело».

Документ планують винести на голосування до парламенту наступного тижня. За словами заступника голови комітету Ради з боротьби з організованою злочинністю Миколи Джиги, проект закону підтримає більшість народних обранців.

До жовтня Верховна Рада повинна розглянути законопроект про створення Національної гвардії України на базі Управління внутрішніх військ МВС. Цей документ минулої середи був схвалений парламентським комітетом з боротьби з організованою злочинністю. За словами Джиги, депутати вже рекомендували Раді прийняти проект закону в першому читанні. «Думаю, для винесення його в сесійний зал буде потрібно до двох тижнів», – повідомив депутат.

Нагадаємо, народний депутат від фракції блоку «Наша Україна – Народна Самооборона», голова парламентського комітету з національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко просить Президента Віктора Ющенка публічно заявити про ненамір застосовувати силу для вирішення політичної кризи.

4 вересня Президент Віктор Ющенко вирішив перевірити стан реформування внутрішніх військ МВС з 15 до 30 вересня.

Ющенко ухвалив створити інспекційну комісію з перевірки стану реформування внутрішніх військ МВС і зобов’язав голову Секретаріату Президента Віктора Балогу в триденний термін затвердити персональний склад комісії.

Президент доручив голові комісії визначити структурні підрозділи внутрішніх військ МВС, що перевірятимуться.

Комісія повинна здійснити перевірку з 15 до 30 вересня і за підсумками перевірки підготувати висновки і пропозиції для інформування Президента.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар