Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада вдруге не змогла подолати вето на новий Бюджетний кодекс

0 17

Верховна Рада не змогла подолати вето Президента Віктора Ющенка, застосоване ним до нової редакції Бюджетного кодексу. За прийняття рішення про подолання вето проголосували 199 депутатів при мінімально необхідних 300.

Таким чином, парламент відмінив прийняту раніше редакцію кодексу.

В той же час тільки 205 депутатів при необхідних 226 підтримали пропозицію бюджетного комітету перенести розгляд допрацьованої нової редакції кодексу на наступну, 6-у сесію Ради.

Таким чином, ця пропозиція також не набрала достатньої кількості голосів.

Нагадаємо, у липні Ющенко ветував нову редакцію Бюджетного кодексу, затверджену парламентом 23 червня, а 21 жовтня Рада не змогла подолати вето Президента до цього закону.

В той же час 228 голосами депутати відправили закон на доопрацювання в бюджетний комітет.

Нова редакція Бюджетного кодексу передбачала формульну систему трансфертних взаємин між державним і більш ніж 12 тис. місцевих бюджетів.

Джерело:

proUA

Залиште коментар