Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Рада в три рази збільшила штраф за жорстоке поводження з тваринами

0 24

Верховна Рада підсилила відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. За ухвалення в цілому законопроекту №1154 проголосували 274 депутати, передають «Українські новини».

Зокрема, прийнятий проект закону «Про внесення змін до деяких актів України з питань мисливського господарства, полювання, охорони, використання і відтворення тваринного світу» передбачає збільшення штрафу в 3 рази до 9-21 неоподатковуваного податком мінімуму доходів громадян за жорстоке поводження з тваринами, їх катування або здійснення дій, які призвели до їх мук, каліцтв або смерті.

Крім того, даним законопроектом посилюється відповідальність за порушення порядку придбання або збуту об’єктів тваринного або рослинного світу, а також проведення полювання, перевищення лімітів і нормативів використання природних ресурсів.

Зараз неоподатковуваний податком мінімум доходів складає 17 гривень.

Нагадаємо, в Україні площа мисливських угідь складає близько 47 млн. га.

В Україні налічується близько 600 тис. мисливців, з яких щорічно в полюванні бере участь приблизно 300 тис. чоловік.

В листопаді 2010 року Кабінет Міністрів доручив обласним державним адміністраціям організувати розробку органами місцевого самоврядування правил утримання домашніх тварин.

Джерело:

proUA

Залиште коментар